Барокко Спорт

Футбол

НОВАТА ТРЕНЬОРКА НА БАРОККО СТАРТИРА С П…

30-08-2020 Hits:1558 Футбол Vesko - avatar Vesko

Женският отбор на Барокко постигна победа с 2:1 в контролен мач срещу отбора на Ел Пи Суперспорт. Това беше дебютен мач за новата старши-треньорка на "прилепите" Станислава Цекова. Успехът бе напълно заслужен, като попаденията за "бяло-черните" бяха дело на Доника Андонова (в края на първото полувреме) и Самира Машоор (малко след почивката). Гостите съумяха да отбележат почетен гол в самия край.

Read more

МЛАДШАТА НА БАРОККО С ЛЕТЯЩ СТАРТ

29-08-2020 Hits:1388 Футбол Vesko - avatar Vesko

Юношите младша възраст, родени 2004-2005 г. на Барокко стартираха столичното първенство с убедителна победа с 16:0 над отбора на Интер! "Прилепите" диктуваха темпото на игра през цялата среща, като първото полувреме завърши при резултат 9:0 в тяхна полза. През втората част "синьо-черните" инкасираха още 7 безответни гола в своята врата. Голмайстори: Андрей Петров 5, Петър Николов 2, Георги Стоянов 2, Ерен Метин 2, Валентин Борисов 1, Георги Борисов 1, Борислав Баячев 1, Денислав Гигов 1 и Мартин Манолов 1.

Read more

ТОЗИ УИКЕНД ЗАПОЧВАТ ПЪРВЕНСТВАТА НА МЛА…

26-08-2020 Hits:1227 Футбол Vesko - avatar Vesko

ЗС към БФС - София обяви програмата за столичните първенства за юноши Младша (2004-2005 г.) и юноши Старша "Б" (2002-2003 г.). Младшата на Барокко започва с домакинство на 29.08.2020 г. (събота) от 11.30 часа срещу отбора на Интер Джесика. Другите участващи отбори са: Септември, Искър, Ферион, Сантяго Бернабеу, Развитие на млади футболисти, Левски-Раковски, ДИТ, София Спорт, Витоша (Бистрица), Царско село, Чавдар (Етрополе) и Победа. В първият кръг Старша "Б" на Барокко приема отбора на Спортист (Своге) на 29.08.2020 г. (събота) от 17.00 часа. Останалите тимове...

Read more

Тенис

ПРЕДСТАВЯМЕ ВИ ТРЕНЬОРА ПО ТЕНИС НА БАРО…

26-08-2020 Hits:1335 Тенис Vesko - avatar Vesko

Представяме ви нашият колега Виктор Джабарски, практикуващ треньор от няколко години. Изключително търпелив и внимателен в работата си с децата. Той е преминал обучение по програмата Evolve 9, посетил е ITF Worldwide Coaches Conference (през 2017г.) Към момента Виктор е студент, четвърта година в НСА “Васил Левски” и има прекрасната възможност да практикува, докато изучава тънкостите на треньорската професия.

Read more

НИКОЛ ИВАНОВА ГРАБНА ЗЛАТОТО НА КИНДЕР+

23-08-2020 Hits:1409 Тенис Vesko - avatar Vesko

След страхотна игра и загубени само 5 гейма, по пътя за титлата нашата състезателка Никол Иванова спечели “Киндер +” до 11 г. Турнира се проведе на кортовете на “Черно море Елит” от 22.08 до 24.08. Браво Никол, гордеем се със състезатели като теб!

Read more

ДАМЯН АВРАМОВСКИ СПЕЧЕЛИ ТИТЛА НА РЕГИОН…

23-08-2020 Hits:1503 Тенис Vesko - avatar Vesko

Бароккоспорт поздравява Дамян Аврамовски за отличната игра и спечеленото първо място на регионален турнир до 10 г., организиран на тенис кортовете на “ТК Диана”. Треньорския екип на Бароккоспорт, му пожелава здраве и много успехи! Браво Нана